Prague / Czech Republic / Ve smečkách 19

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Metro

Pražské metro přepraví ročně více než 600 miliónu cestujících. Pražské metro je rychlou, efektivní a čistou volbou pro cestování Prahou. Skládá se ze tří linek, a to zelené A, žluté B a červené C. Orientace v Pražském metru je opravdu snadná a všudypřítomné mapy tras snadno pochopitelné.

Prague Metro (Subway) Map (pdf)

Tramvaje

Tramvajový systém Prahy Vás dostane na místa, kam je obtížné dostat se autem, nebo autobusem. Nabízí širokou síť jak denních, tak nočních spojů. V orientaci Vám může pomoci www.idos.cz, kde zadáte svou výchozí a cílovou destinaci a aplikace vám najde nejrychlejší spoj mezi dvěma body.

Prague Trams Map (pdf)
  • 1
  • Whirppul
  • 1441 Sauna S

Rezervace

Jméno
Please type your full name.

E-mail
Invalid email address.

Confirm email
Invalid Input

Number of visitors
Please tell us how big is your company.

Date of visiting

Please select a date when we should contact you.

Invalid Input

Invalid Input

Message
Invalid Input

Rezervace zahrnuje:

  • Vstup
  • VIP stůl
  • Doprava limuzínou
  • Ručník
  • Župan
  • Sauna shoes
  • Safety box
  • Skříňku v převlékárně
  • Nealko nápoje
  • Občerstvení

Vaše objednávka bude vyřízena
a zpracována do 24 hodin ve všední dny
v čase 9:00-17:00.


Napište nám

Jméno
Please type your full name.

E-mail
Invalid email address.

Tell. / GSM
Invalid Input

Zpráva
Invalid Input

Otevírací doba

Pondělí 12:00 - 05:00
Úterý 12:00 - 05:00
Středa 12:00 - 05:00
Čtvrtek 12:00 - 05:00
Pátek 12:00 - 06:00
Sobota 12:00 - 06:00
Neděle 12:00 - 05:00

Kontakt

Ve Smečkách 1593/19, Praha 1, Česká republika

LIMOUSINE SERVICE +420 773 521 832
Recepce +420 704 440 440
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Skupinová / Stag rezervace Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ve Smečkách 19, 110 00 Praha 1


See on Google Maps